Dołącz do nas

Tutaj znajdziesz informacje jak do nas dołączyć i dlaczego warto.

Przyłącz się do Izby Kosmetologów albo wesprzyj jej działania


Co należy zrobić, aby zapisać się do IZBY Kosmetologów:

1. Pobierz deklarację przystąpienia do IZBY Kosmetologów.

2. Wypełnij czytelnie, drukowanymi literami i nie zapomnij się podpisać.

3. Zrób skan/zdjęcie deklaracji oraz skan/zdjęcie dyplomu i wyślij na adres info@izbakosmetologow.pl, a oryginał wraz z kopią dyplomu wyślij na adres IZBA Kosmetologów, 31-153 Kraków, ul. Szlak 77/222.

4. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia dostaniesz e-mail z IZBY Kosmetologów z decyzją o przystąpieniu do Izby Kosmetologów wraz z numerem konta oraz prośbą o uiszczenie opłaty członkowskiej.

Opłaty członkowskie:

Jednorazowa opłata wpisowa – wszyscy wpłacający –

100 zł

Roczna opłata członkowska:
jednoosobowa działalność gospodarcza

300 zł

spółka prowadząca działalność w zakresie: 
kosmetologii/producenci/dystrybutorzy sprzętów/wyrobów medycznych/produktów kosmetycznych 

900 zł

Roczna opłata członkowska – członek wspierający:
kosmetolog/technik usług kosmetycznych

200 zł

Profesjonalne wsparcie i reprezentacja

Dołączenie do Izby Kosmetologów umożliwi Ci korzystanie z profesjonalnego wsparcia oraz reprezentacji w sprawach zawodowych. Działamy na rzecz usankcjonowania zawodu kosmetologa i dbamy o wizerunek w debacie publicznej, co przyczynia się do podniesienia prestiżu zawodu.


Integracja ze środowiskiem zawodowym

Dzięki członkostwu w Izbie Kosmetologów możesz integrować się z innymi specjalistami z branży, wymieniać doświadczeniami oraz uczestniczyć w konferencjach i seminariach branżowych. To otwiera możliwość nawiązywania wartościowych kontaktów zawodowych i rozwoju osobistego.


Dostęp do aktualnej wiedzy i standardów branżowych

Członkostwo w Izbie Kosmetologów zapewni Ci dostęp do aktualnych informacji, standardów zawodowych oraz nowoczesnych rozwiązań w branży kosmetologicznej. To umożliwi Ci ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.


Aktywny udział w kształtowaniu polityki branżowej

Przynależność do Izby Kosmetologów pozwala na aktywny udział w kształtowaniu polityki branżowej poprzez uczestnictwo w procesach legislacyjnych oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz rozwoju zawodu. Jest to okazja do wpływania na decyzje dotyczące regulacji rynku usług estetycznych oraz podnoszenia standardów w branży kosmetologicznej.


Kto może zostać członkiem Izby?

Administratorem danych osobowych jest Izba Kosmetologów prowadząca działalność gospodarczą w Krakowie przy ulicy Szlak 77/222, NIP 5862338490. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji o kontaktu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce prywatności.