Połącz się z branżą. KONGRES BEAUTY FORUM ONLINE, 15–17 maja 2021

Ruszyły zapisy na seminaria podczas wyjątkowego, trzydniowego Kongresu BEAUTY FORUM ONLINE! Dzięki nowoczesnej platformie obejrzysz interesujące Cię wykłady sprzed ekranu swojego komputera.

Przejrzysty podział na bloki tematyczne i możliwość wykupienia pojedynczych wykładów sprawia, iż możesz stworzyć swój własny plan kongresu, dopasowując wybór do indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Wybieraj spośród blisko 50 seminariów online w formie wykładów lub paneli dyskusyjnych o różnorodnej tematyce: Pielęgnacja i aparatura, PMU, Rzęsy i brwi, Paznokcie, Stopy, Depilacja, Makijaż, Biznes i prawo. Wykłady jak zawsze zostaną poprowadzone przez doskonałych  ekspertów z naszej branży.

W cenie wykładu (19,90 zł) możesz otrzymać 30-dniowy dostęp do nagrania po zakończeniu kongresu, certyfikat udziału w seminarium oraz elektroniczną wersję najnowszego wydania magazynu BEAUTY FORUM 2/2021.

Zapraszamy również na bezpłatne szkolenia Partnerów i Platynowych Partnerów kongresu z równoległym streamingiem na fanpage’u BEAUTY FORUM na Facebooku oraz finał mistrzostw NAILPRO POLAND.

Termin: 15-17 maja 2021

Godziny 10.00–21.00

Jeden wykład tylko 19,90 zł.

Każdy uczestnik kongresu otrzymuje dodatkowe korzyści:

– 30-dniowy dostęp do wykupionych wykładów (po tygodniu od zakończenia kongresu),

– certyfikat w formie PDF do samodzielnego wydruku (wysyłany po wcześniejszym zamówieniu),

– elektroniczną wersję aktualnego wydania magazynu BEAUTY FORUM 2/2021.

Zapisz się już dziś na stronie www.kongres.beauty-forum.com.pl

Połącz się z branżą!

Zapraszamy także na wykład Izby Kosmetologów w dn. 16 maja br. o godz. 10.00

admin
Author: admin

Podobne wpisy